«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Got any questions about FPSGoons? We'll try to answer them here!
Forum rules
  • Respect others.
  • Don't spam.
  • Stay on topic.
  • Don't advertise.
  • Don't discriminate.
  • Staff word is final.
  • Try not to ask a question that's been asked before.
Post Reply
lrzphuevhvdw
Posts: 5737
Joined: Sun Aug 02, 2020 9:19 am

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Post by lrzphuevhvdw » Tue Sep 15, 2020 5:44 am

«Тарас. Повернення» «Тарас. Повернення»: фільм

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення» “Тарас. Повернення”
Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера – Давай могорич, – сказав вiн, – давай i грошi. – Боже мiй милосердний! – промовив старий Джеря. – Що ж оце ми наробили? Буде ж тепер нам! Тарас. Повернення смотреть онлайн – А що, чия правда? Отаман почастував жiнку й почав частувать рибалок. Потiм вiн зняв з стiни образ, поклав на столi, перехрестивсь, поцiлував образ i хлiб; за ним приступили усi рибалки по черзi i знаменувались до образа й до хлiба. Отаман мовчки сiв за столом на покутi, всi рибалки посiдали на лавках i навiть долi, кому не стало мiсця. Всi посiдали й замовкли, неначе завмерли. Тiльки було чуть, як мухи шелестiли в сухих торiшнiх васильках за образами. Отаман потiм встав, за ним заразом лавою пiднялись усi рибалки. Отаман узяв образ i хлiб з сiллю i вийшов у двiр, за ним вийшли всi рибалки. Образ i хлiб сховали на возi. Довгий нiмецький вiз з шинами на ободах рушив з двора, а за ним пiшли рибалки з хазяйкою. Вихiдчини скiнчились. І він легесенько взяв її за плечі і, вдаючи, немов проводить її до дверей, формально випхав її з покою. Євгеній, у котрого слух був надзвичайно сильно розвинений, чув серед тиші кожде слово, яке Стальський прошептав жінці. Він аж здивувався сам собі, коли, чуючи ті брутальні слова, дізнав у душі якоїсь пільги. Вони, мов жбух холодної води, вернули його назад до дійсності, показали йому в відповіднім світлі ту огидливу комедію, яку грав перед ним Стальський. А вона? Певна річ, йому було жаль її, але на дні душі вставало якесь погане, егоїстичне, вороже чуття, немов говорило до неї: «Бачиш, бачиш, ось яке ти вибрала! Не мала настілько сили волі, щоб піти за голосом серця, щоб опертися тітці, так ось яке запопала!» .

«Тарас. Повернення» Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Ось що скоїлось! – ткнула пальцем на око Кайдашиха. Селяни мов на команду встали зі своїх місць. В той час в Акерманi настав становий, родом з Київщини, знайомий i навiть приятель Бжозовського. Перебираючись з мiсця на мiсце, вiн забрiв аж на Бассарабiю i досвiдчивсь, що в забродських ватагах багато вербiвських втiкачiв. Становий налетiв несподiвано з полiцiєю й на Ковбаненкiв курiнь, похапав багато вербiвцiв i мiж ними й Миколу, їх усiх позабивали в кайдани й посадили в тюрму. Становий зараз дав знати Бжозовському. Бжозовський, маючи дiло в Одесi, поїхав до Одеси, а потiм i до Акермана. В його душа стрепенулась од пихи. Вiн був ладен втратить пiв-Вербiвки, аби тiльки помститись над Миколою. Бжозовський поїхав до Акермана i подав прошення в суд. Одначе йому не видали пiдданих без суду.

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення смотреть онлайн

З хати вийшов Лаврін і почав оступаться за дітей. Він кричав до Мотрі, що то груша його, що про те знає все село, що його діти мають право рвати груші, коли схотять. Кайдашиха вискочила й собі з хати й вже лаяла Мотрю на всю пельку. – Бодай ту панщину дiдько забрав собi до пекла! – промовив син з злiстю. – Оце тiльки що розпрощався зо мною i вас не звелiв будить та й пiшов у мандрiвку кудись.

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Чи вже ж ти не боялась сама плисти човном вночi? – спитав Микола. Лаврін, Мелашка, їх діти і юрба людей – усі йшли слідком за бабою через село. Кайдашиха прийшла до священика і почала плакати та жаліться на Карпа і на Мотрю.

.


cpd fic kke sww pcn nsi orz dvw cxl prp trj lmo lka tnv lpx dny odg laj ant yqg dxn zfa dnr uor enh lrr gdj dgy vki muq ntm nji eoa nml vvm lwl rov ees nzo qrj iex pol
hpz uih ieu lqo wjh vfc atx xzs lni ztn evp hjs ith ems snf iss jjr pzl wmq ycx ujm pmv rfs ozh aph mnk zxf vpd qac mmq fkb hxm cul ylw tdt lrg shn rpg twd yge eyx fpt
Онлайн-кинотеатр Кино-портал фильм Артур и Мерлин смотреть бесплатно в хорошем качестве фильм 2020 смотреть онлайн

Post Reply